Чи буде Біткоїн коштувати $1 мільйон?

Містер Сатоші

Крипто-хробак
Дописи
27
Повага
6
Фантиків
100
Було багато розмов про те, що Біткоїн може одного разу досягти 1 мільйона доларів за монету - можливо, протягом наступних кількох років. Але чи є це розумним припущенням? Ось дані, на які слід зважати під час оцінки ймовірності досягнення Біткоїном семизначного числа.

Халвінг​

Графік монетарної емісії Біткоїна розроблений таким чином, щоб знижувати кількість знову випущених монет кожні 210 000 блоків - приблизно раз на 4 роки. Ці "халвінги", як відомо, є основним каталізатором бичачих ринків Біткоїна і досі безпомилково направляли актив до нових історичних максимумів протягом двох років після їхньої появи.

Історично цикли халвінгу Біткоїна досягають піку протягом 368-550 днів після халвінгу і досягають мінімуму протягом 779-914 днів. Криптовалютний аналітик filbfilb у Твіттері використовує ці максимуми і мінімуми для формування "кривої ціни Біткоїна", за якою можна приблизно апроксимувати нові максимуми і мінімуми циклу.

Дотримуючись кривої, аналітик прогнозує нові вершини: понад 200 000 доларів за монету в 2025 році і 500 000 доларів за монету в 2029 році.

Що стосується розумності того, що Біткоїн може бути оцінений так високо, він зазначив, що цей актив може розглядатися ринками як актив "втечі в безпечне місце", наприклад, коли він зріс після краху Silicon Valley Bank і Silvergate Bank цього місяця.
"Багатство - це проміжна передача від покоління бумерів до міленіалів, які будуть прагнути захистити свої активи, як і всі інші покоління", - написав він. "Вони, ймовірно, зроблять це за допомогою засобів, з якими вони знайомі, тобто цифрових засобів".

Біткіон vs золото​

Аналітик також порівняв Біткоїн із золотом - історичним активом-притулком, ринкова капіталізація якого наразі оцінюється приблизно в 13 трильйонів доларів. Біткоїн і золото часто відомі своєю схожістю в тому, що вони є формами грошей з фіксованою пропозицією, які можна використовувати, щоб уникнути девальвації валюти. Обидва продемонстрували ознаки зростання цього року, оскільки Федеральна резервна система оголосила про плани щодо вливання ліквідності в банківську систему.

Filbfilb зазначив, що якби Біткоїн повністю захопив ринкову капіталізацію золота, його ціна за монету досягла б 670 000 доларів, хоча золото навряд чи буде повністю знецінене.
"Згодом, я підозрюю, що відбудуться дві речі; переоцінка ризику (і, отже, активів, які являють собою зниження ризику) і перехід від фізичного до цифрового, точно так само, як ми бачили з усім іншим".
Заможні технологічні інвестори Кеті Вуд і Баладжі Шрінівасан передбачили, що Біткоїн може досягти 1 мільйона доларів в останні місяці. Останній заявив, що це може статися всього за 90 днів, зробивши ставку в розмірі 2 мільйонів доларів на те, що неминуча гіперінфляція підніме його ціну до небес.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі